Nová Jarná kolekcia a video Domovina

Liptovská Modrotlač

Sekule Červená

Sekule Modrá

Video Domovina

Stano


"Bojnice sú skvelé miesto, lebo milujem miesta, ktoré majú dušu a svoju vlastnú nezameniteľnú atmosféru. Užasná príroda naokolo a výhliadky na celé mesto sú top."

* Pri behu v meste ležiacom pod Strážovskými vrchmi v údolí hornej Nitry Stana chráni proti vetru čelenka Young Folk Voda a Čelenka Young Folk Vietor.

Paulína


"Oravu zbožňujem, pretože má nádhernú prírodu a množstvo miest, kde môžem ísť na výlet alebo predchádzku.."

* Keďže prechádzky v Západných Tatrách alebo Oravských Beskydách bývajú mrazivé, Folk Šatka Orava bordová vám zahreje krk aj tvár.

Jakub


"Bratislavu a špeciálne Slavín mám rád preto, že si tu vyčistím hlavu pri behu alebo prechádzke a každý deň má svoju unikátu atmosféru."

* Jakub beháva v šatke , ktorá je momentálne novinkou na našom webe. Bola inšpirovaná lístím a pukmi z výšívky z obce Sekule a nájdete ju TU.

Lenka

"Čičmany som si zamilovala, lebo milujem Slovenské tradície, zvyky, kultúru a folklór. ."

* Nádherné kresby z Čičmianskych dreveníc sme preniesli na edíciu šatiek Čičmany, ktoré zohrejú aj ako čelenky. Folk Šatku Čičmany biela nájdete TU.


Matej


"Liptovskú Maru milujem preto, lebo Liptovská Mara je miestom, kde môžem úplne vypnúť, na nič nemyslieť a byť jednoducho sám sebou."

* Či Matej na Mare otužuje alebo paddle boarduje vždy má po ruke multifunkčnú šatku ktorá mu udrží uši v teple. Dizajn na šatke Folk bol úplne prvý dizajn z našej dielne v Liptovskom Mikuláši.

Slovak
Slovak