BLOG

Ako sa rodí náš dizajn a niečo o nás


Obklopovať folklórnymi vzormi, vzorkami a ornamentmi sme sa začali v čase, keď sa nám narodila dcérka. Chceli sme, aby spoznávala tradície už od malička. Tak sa zrodila aj myšlienka, ako spojiť tradičné slovenské s moderným aktívnym životným štýlom.

ČO BOLO ĎALEJ ? >>>

Na bicykli naprieč Slovenským rajom


Síce sme mali upršaný víkend, ale na zážitky - či už tie športové alebo oddychové nebolo núdze. Do Slovenského raja sme sa vybrali po prvý krát. Ani po intenzívnom googlení sme si neboli istí, čo nás čaká. Ako vyzerajú cyklochodníky? Aký zaujímavý rodinný výlet by sme mohli podniknúť?  

ČÍTAJ VIAC >>>

Dva dni na Gemeri


Pešo, na bicykli , s rodinou alebo sám/a Gemer alebo okolie Muránksej planiny sme poznali len veľmi málo a pravdu povediac, vôbec sme netušili o turistických, cyklistických alebo korčuliarskych možnostiach v tomto regióne. Za základňu sme si zvolili obec Revúčka, ktorá bola vynikajúci východzí bod na denné výlety.

ČÍTAJ VIAC >>>

Ako nosiť našu šatku


Naša multifunkčná šatka je nenáročná na miesto a bude ťa sprevádzať na cestách - necestách ako čiapka v skorých chladných ránach, ako čelenka na vrcholkoch veterných hôr, ako potítko kdekoľvek je teplejšie a potrebuješ utrieť kropaje potu alebo ako nákrčník alebo maska keď budeš v blízkosti prašných ciest.

POZRIEŤ SI VIDEO NÁVOD >>>

Sme v tom spolu 💪


Piatok 20. Marca sa mal niesť v duchu prvého jarného dňa … slnka ☀️, radosti , prechádzok v horách a nehorách ⛰️ 🌳... Aj keď počasie bolo úplne ukážkové, všetko zatienila momentálna situácia 🦠. Aj napriek varovaniam a neustálemu nabádaniu k noseniu rúšok ešte stále vidíme ľudí ktorí situáciu buď ignorujú alebo rúško nezohnali 😷

ČÍTAJ VIAC >>>

Kde môžete nájsť naše folk šatky


Tento príspevok je aktualizovaný 🖊️hneď ako sa naše produkty, či už Folk šatky ⛰️ alebo komfortné Folk bambusové ponožky 🧦 dostanú do obchodíkov do Vášho okolia. Samozrejme produkty si môžete kedykoľvek zakúpiť cez našu webstránku.

KDE??? >>>

Slovak
Slovak