folk satka, pomahajme si, sme v tom spolu -

Sme v tom spolu 💪

Piatok 20. Marca sa mal niesť v duchu prvého jarného dňa … slnka ☀️, radosti , prechádzok v horách a nehorách ⛰️ 🌳... Aj keď počasie bolo úplne ukážkové, všetko zatienila momentálna situácia 🦠.

Aj napriek varovaniam a neustálemu nabádaniu k noseniu rúšok ešte stále vidíme ľudí ktorí situáciu buď ignorujú alebo rúško nezohnali 😷.
Pamätajte, že sme v tom všetci spolu a spolu to zvládneme 💪. Nosením rúšok zabránime šíreniu nákazy tými, ktorí nemajú žiadne príznaky na tých, ktorým to môže ohroziť život. A čím nás bude viac dôsledne dodržiavať nariadenia orgánov a inštitúcií, tým skôr sa budeme môcť vrátiť k našim bežným životom, aj na cestách necestách 🌍.

Uvedomujeme si, že naše multifunkčné šatky nie sú plnohodnotnou náhradou hygienických rúšok 😷, no keďže mnohí naše šatky máte a musíte absolvovať cesty do obchodu, so psom či smeťami, ak nemáte inú možnosť, neváhajte naše šatky použiť na ochranu svojej tváre 🤧 , čím chránite aj ostatných 👪okolo Vás . Nezabudnite ich potom vyprať 🧼 a opätovne ich použiť, kým tieto náročné týždne nepominú 🤞.

Keďže aj nás trápi momentálna situácia, rozhodli sme sa venovať 250 kusov našich šatiek krízovému štábu v meste, odkiaľ pochádzame a pomohli tak prekonať súčasný akútny nedostatok rúšok ❤️.

https://www.facebook.com/148606498526819/posts/2835858719801570/

Buďme k sebe milší a ohľaduplnejší ❤️

za celý tím Folklore love , David


Napíšte nám

Kontrolujeme všetky komentáre pred tým ako sú uverejnené

Slovak
Slovak