Folklore Love Blog RSS

Piatok 20. Marca sa mal niesť v duchu prvého jarného dňa … slnka ☀️, radosti , prechádzok v horách a nehorách ⛰️ 🌳... Aj keď počasie bolo úplne ukážkové, všetko zatienila momentálna situácia 🦠. Aj napriek varovaniam a neustálemu nabádaniu k noseniu rúšok ešte stále vidíme ľudí ktorí situáciu buď ignorujú alebo rúško nezohnali 😷.Pamätajte, že sme v tom všetci spolu a spolu to zvládneme 💪. Nosením rúšok zabránime šíreniu nákazy tými, ktorí nemajú žiadne príznaky na tých, ktorým to môže ohroziť život. A čím nás bude viac dôsledne dodržiavať nariadenia orgánov a inštitúcií, tým skôr sa budeme môcť vrátiť k našim bežným životom, aj na...

Čítať všetko

#folklorelove, #folksatka, #multifunkcnasatka, #slovenskydizajn -

Tento príspevok je aktualizovaný 🖊️hneď ako sa naše produkty, či už Folk šatky ⛰️ alebo komfortné Folk bambusové ponožky 🧦 dostanú do obchodíkov do Vášho okolia.

Čítať všetko

#folklorelove, #folksatka, #multifunkcnasatka, #slovenskydizajn -

Obklopovať folklórnymi vzormi, vzorkami a ornamentmi sme sa začali v čase, keď sa nám narodila dcérka. Chceli sme, aby spoznávala tradície už od malička. Tak sa zrodila aj myšlienka, ako spojiť tradičné slovenské s moderným aktívnym životným štýlom.

Čítať všetko